Poradenstvo

poradenstvo-pri-kupe

Realitné poradenstvo pri kúpe

Idete kupovať nehnuteľnosť a kúpu riešite prvýkrát vo vašom živote? Je to pre vás veľmi stresujúce a nie ste si istý, či zvládnete sami vyhodnotiť stav danej nehnuteľnosti či už po investično-ekonomickej alebo právnej stránke? Aj s týmto vám viem pomocť. Bežne s klientmi absolvujem obhliadky, kde sa ako profesionál viem detailnejšie zamerať na vyhodnotenie danej nehnuteľnosti. Najmä pokiaľ ide o rodinné domy je veľmi dôležité sa poradiť s odborníkmi, aby sa namiesto vysnívaného bývania nestal celoživotný problém… Spolu s mojím právnikom prekonzultujeme právny stav a vyjadríme sa, či odporúčame kúpu danej nehnuteľnosti. Cena danej služby je vždy individuálna. 

poradenstvo-pri-predaji_circle_grey

Realitné poradenstvo pri predaji

Chystáte sa predávať svoju nehnuteľnosť alebo ste už v procese predaja a nedarí sa vám nehnuteľnosť predať? Kľudne ma kontaktujte a spolu si rozanalyzujeme, kde by mohol byť problém a ako ho vyriešiť. Takisto vám viem pomôcť s nafotením nehnuteľnosti, home stagingom, inzerátom aj poradiť kadiaľ predávať. Cena mojej konzultácie je takisto individuálna.

pravne-poradenstvo_circle

Právne poradenstvo pri predaji / kúpe / prenájme nehnuteľnosti

V oblasti právneho poradenstva sa takisto možete obrátiť na mňa. Vašu požiadavku postúpim na spoľahlivého právnika, s ktorým dlhé roky spolupracujem. Budeme spoločne robiť všetko pre vyriešenie vášho problému k vašej spokojnosti. Vieme pomôcť s vyhotovením zmlúv, katastrom, zriadením vecného bremena, vyhotovenie rôznych splnomocnení a rôzne ďalšie právne služby.

sprostredkovanie-hypo_grey

Sprostredkovanie hypotekárnych úverov a poistenia

V roku 2023 sa k mojej práci realitného makléra pridala aj práca finančného sprostredkovateľa na úrovni hypotekárnych úverov a poistenia. Keďže som istú dobu pracovala aj v sprostredkovateľskej spoločnosti táto práca pre mňa nie je novou a teším sa, že už u mňa vybavíte všetko, čo potrebujete k novému bývaniu 🙂

Rada využijem svoje schopnosti aj vo Váš prospech

Ak Vás ponuka mojich služieb zaujala, kontaktujte ma ešte dnes. Teším sa na našu spoluprácu.

Compare Listings

Title Cena Stav Type Rozloha Účel Obývacie izby Kúpeľne/WC