O mne

martina-vlhova_realitny-makler_len-tvar_500x500

Volám sa Martina Vlhová a 7 rokov sa venujem profesionálne realitnej činnosti. Vyštudovala som Ekonomickú univerzitu v Bratislave a spočiatku som sa práci realitného makléra venovala popri práci ekonómky.

Neskôr sa stala práca realitného makléra mojou jedinou, som za ňu mimoriadne vďačná a veľmi ma baví. Je to práca náročná, ale zároveň krásna. Veľmi ma teší, že môžem pomôcť ľuďom k ich vysnívanému bývaniu alebo im zabezpečiť kompletný servis ohľadom prenájmu ich nehnuteľnosti a oni sa môžu plne sústrediť na iné povinnosti vo svojom živote.

Postarám sa o každý typ nehnuteľnosti či už 1 izbový byt, chatu, rodinný dom alebo aj garáž a parkovacie státie v rovnakom nadštandarde a s osobitným prístupom.

V prípade predaja nehnuteľností neponúkam len exkluzivitu, ale aj osobitné realitné poradenstvo, zabezpečenie služieb ako je home staging, fotograf, právne poradenstvo a ďalšie.

Takisto v prípade prenájmov ponúkam jednorázové nájdenie nájomcov ale aj dlhodobú starostlivosť o nájom, kedy je byt v mojej komplexnej starostlivosti a vy len poberáte mesačné nájomné.

V mojej ponuke nehnuteľnosti si môžete pozrieť aj predané a prenajaté nehnuteľnosti, ktorých je za tie roky niekoľko desiatok. Takisto som vám k dispozícii aj s ostatnými službami. Tento rok (2023) pribudlo do môjho portfólia služieb aj sprostredkovanie úveru a poistenia.

Licenciu na sprostredkovanie som si spravila najmä na popud mojich klientov, ktorí by mali radi všetky služby spojené s predajom/kúpou nehnuteľnosti pod jednou „strechou“.

Z mnohých mojich klientov sa stali známi a táto práca mi priniesla do života aj priateľstvá. Ak by ste mali záujem o akúkoľvek pomoc/službu v oblasti realít alebo aj v právnej oblasti neváhajte ma kontaktovať.

Compare Listings

Title Cena Stav Type Rozloha Účel Obývacie izby Kúpeľne/WC